Organizacja urodzin Koszalin

Przytulny i usytuowany w dogodnym miejscu koszaliński obiekt Gwardia organizuje imprezy urodzinowe: dla dzieci, osiemnastki i uroczystości dla dorosłych. W miłej atmosferze, nie martwiąc się o obsługę gości, hałas i brak miejsca, możesz bawić się w doborowym towarzystwie i świętować ważną rocznicę tak, jak sobie wymarzysz.
Nakrycie stołu Hotelik gwardia Koszalin
Nakrycie stołu w noclegach Gwardia

Organizacja urodzin dla dzieci

Przestronne sale i przestrzeń do swobodnej zabawy, doskonałe jedzenie oraz świetną obsługę możemy zaproponować rodzicom dzieci. Imprezę urodzinową dla najmłodszych urządzisz w noclegach Gwardia bez trudu i wielkich przygotowań. Nie musisz martwić się o hałas, który może być dokuczliwy w mieszkaniu w bloku, ani o to, że grupa energicznych dzieci nie będzie w stanie usiedzieć na miejscu. W obiekcie jest miejsce do zabawy, biegania i doskonałej zabawy. Obsługa zajmująca się organizacją przyjęć urodzinowych zapanuje nad gromadą roześmianych maluchów, zapewni im najlepsze przekąski, a rodzicom pozwoli chwilę odetchnąć. Sala na urodziny dla dzieci będzie przygotowana tak, jak sobie to zażyczył mały jubilat.

Lokal na osiemnastkę!

18 urodziny to jedna z najważniejszych okazji do świętowania. Warto więc zdecydować się na wynajem sali na urodziny w miejscu, w którym można bawić się do samego rana. Młodzi ludzie mogą jeść serwowane na bieżąco potrawy i przekąski przygotowane przez doskonałego szefa kuchni i jego ekipę, tańczyć, czuć się swobodnie, a następnie udać się do swoich pokoi, w których można odpocząć. Noclegi Gwardia proponuje nie tylko sale na urodziny, ale także miejsca do spania w bardzo komfortowych warunkach. To ułatwia planowanie urodzin i pozwala na wspólną zabawę z osobami, które przyjechały z daleka. Obiekt położony jest w pobliżu tras nr 6 i nr 11 i dysponuje bezpłatnym, zamykanym na noc, przestronnym parkingiem, dlatego każdy może do niego dojechać z dowolnej części kraju. Osiemnastka w noclegach Gwardia to zawsze udany krok w dorosłość.

Przyjęcia urodzinowe i jubileusze

Z przyjęć urodzinowych cieszą się nie tylko dzieci i młodzi ludzie. Także dorośli chętnie spotykają się z przyjaciółmi i rodziną, zwłaszcza gdy świętują okrągły jubileusz. Niezależnie od tego, ile masz lat, możesz zaprosić nawet kilkadziesiąt osób na własne urodziny. W Gwardia w Koszalinie przygotujemy kameralne spotkanie, kolację urodzinową albo biesiadę całonocną z potańcówką, konkursami i wyśmienitym jedzeniem. Nad każdym aspektem przygotowań czuwa doświadczony personel, który przygotował już niejedne urodziny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możesz wynająć u nas salę konferencyjną na kilka godzin i na dłużej oraz zapewnić gościom komfortowe noclegi w naszych przytulnych i wyposażonych w łazienki pokojach. Dzięki temu nikt nie będzie musiał wyjść przed końcem zabawy albo ograniczyć się do picia bezalkoholowych napojów. Po urodzinach można przespać się, rano zjeść śniadanie w restauracji i bezpiecznie wrócić do domu.