Apartamenty 2 i 3-osobowe w Koszalinie

Chcesz wygodnie wypocząć w Koszalinie? Podróżujesz z miasta do miasta i potrzebujesz przestronnego pokoju? Hotelik Noclegi Gwardia w Koszalinie oferuje apartamenty 2-osobowe i 3-osobowe. Są to rodzinne pokoje lub pokoje dla studentów, wykładowców, przedstawicieli handlowych, pracowników branży transportowej.

Zamiast korzystać z drogich apartamentów w centrum Koszalina, weź pod uwagę ofertę hotelu położonego blisko drogi krajowej numer 6 i 11. Tutaj bardzo szybko dojedziesz samochodem lub komunikacją miejską z pominięciem korków. Sprawdź, jakimi pokojami dysponuje niewielki hotel w pobliżu koszalińskiego stadionu Gwardia.

Komfortowe apartamenty w Koszalinie

Wyposażone w wygodne łóżka, meble wypoczynkowe i do przechowywania osobistych rzeczy apartamenty 2-osobowe i 3-osobowe w Koszalinie to bezpieczne i niedrogie noclegi, z których chętnie korzystają rodziny z dziećmi, uczniowie, wykładowcy lokalnej politechniki i osoby pracujące.

W cenie noclegu jest parking dla samochodów, także dostawczych, darmowe WiFi pozwalające na pracę zdalną czy oglądanie ulubionych filmów na udostępnionym telewizorze z płaskim ekranem.

W cenie noclegu w apartamencie 2 lub 3-osobowym w Koszalinie jest także smaczne śniadanie, serwowane w pubie należącym do hotelu.

W podróż do Koszalina nie trzeba brać ze sobą pościeli, ręczników, suszarki do włosów ani podstawowych kosmetyków — wszystko jest na miejscu. Tekstylia są czyste, pachnące, przyjemne dla ciała i często wymieniane, co zapewnia pełen komfort korzystania z noclegów.

Łazienki są prywatne i przynależą do konkretnego apartamentu. W zależności od pokoju, w łazience znajduje się kabina prysznicowa lub wanna.

Położenie hoteliku Noclegi Gwardia

Niewątpliwie dodatkowym argumentem za wynajęciem apartamentu w Koszalinie jest położenie hoteliku Gwardia – 2 kilometry od dworca kolejowego, niedaleko Morza Bałtyckiego i Jeziora Jamno oraz popularnych nadmorskich miejscowości: Darłowa, Unieścia i Ustronia Morskiego.

Z hoteliku można dojść lub dojechać do galerii EMKA, parku linowego, hali sportowej, basenu oraz kortów tenisowych.