Imprezy okolicznościowe Koszalin

Znalezienie odpowiedniego lokalu na imprezę okolicznościową w Koszalinie może być sporym wyzwaniem. W noclegach Gwardia udało nam się połączyć przystępne ceny z doskonałą lokalizacją. Dysponujemy salami przystosowanymi do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. W każdej z sal możemy przygotować do 30 miejsc siedzących, a dla gości, którzy nie planują powrotu do domu bezpośrednio po uroczystościach – 30 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, dwuosobowych o podwyższonym standardzie i trzyosobowych. Do dyspozycji gości oddajemy w pełni darmowy, ogrodzony i zamykany nocą parking.

Imprezy okolicznościowe w Koszalinie

Urodziny i imieniny

Wiemy doskonale, że wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. Do takich okazji należą bezsprzecznie urodziny, które coraz częściej świętujemy w licznym gronie rodziny i przyjaciół poza domem. Daje to możliwość swobodnej zabaw i głośnej rozmowy bez konieczności martwienia się o stronę logistyczną przedsięwzięcia. Działający przy noclegach Gwardia Pub gwarantuje napoje i przekąski, a na specjalne zamówienie – także posiłki. Impreza urodzinowa w naszym obiekcie to okazja do głośnej spontanicznej zabawy, na którą nie można sobie pozwolić np. w mieszkaniu w bloku.

Urodziny dla dzieci

Nasz obiekt to także doskonałe miejsce na kinderbal. Z przyjemnością powitamy w naszych progach najmłodszych, ruchliwych i hałaśliwych gości – urodziny dla dzieci powinny być pełne śmiechu i swobodnej zabawy. Wynajem sali na urodziny w noclegach Gwardia to możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla większej liczby gości, niż w domowym zaciszu. Wiele imprez rodzinnych czy towarzyskich ulatnia się z dziecięcej pamięci bardzo szybko, ale urodziny zorganizowane w naszym obiekcie zostaną w niej na zawsze.

Komunie

Popularny lokal na imprezę komunijną rezerwować trzeba z dużym wyprzedzeniem. Nasz obiekt cieszy się stale rosnącą popularnością, dlatego warto rozważyć rezerwację u nas już dziś. Oferujemy przestronne sale, atrakcyjny wystrój, duży parking dla gości oraz komfortowe noclegi. Przyjęcie komunijne gromadzi zwykle członków rodziny zjeżdżających się z różnych stron Polski. Nasz obiekt znajduje się w pobliżu ważnych tras nr 6 i nr 11, co umożliwia szybki dojazd do Koszalina z niemal dowolnej części kraju. Zaledwie 2 kilometry dzielą nas również od dworca kolejowego.

Chrzciny

Z równą przyjemnością zorganizujemy dla naszych gości przyjęcie z okazji chrzcin. Kameralna atmosfera Gwardia sprawia, że dobrze poczują się u nas rodziny z dziećmi. Zachęcamy do powierzenia nam przygotowania komunii, chrztu czy urodzin – wszelkich imprez, podczas których najważniejszymi uczestnikami są dzieci. Najmłodsi czują się w naszym obiekcie swobodnie, mają dużo miejsca do zabawy we własnym towarzystwie i mogą liczyć na specjalnie dobrane dla nich menu.

Komunia w noclegach Gwardia

Spotkania okolicznościowe z różnych okazji

Organizacja imprez okolicznościowych: spotkań towarzyskich, rodzinnych oraz biznesowych i branżowych – bogate doświadczenie pozwala nam również organizować szkolenia i konferencje na wysokim poziomie – to zawsze duże wyzwanie. Im więcej takich wyzwań przed nami, tym więcej zyskujemy doświadczenia, które procentuje w kontaktach z naszymi gośćmi. Na mapie Koszalina Gwardia wyrasta na doskonałe, a co za tym idzie – popularne i lubiane miejsce przyjęć okolicznościowych. Noclegi Gwardia to idealna alternatywa dla drogich hoteli w zatłoczonych nadmorskich kurortach. Lokalizacja oraz infrastruktura stawiają nas na równi z bardziej obleganymi obiektami, ale to właśnie kameralna atmosfera i niewygórowane ceny stanowią o wyższej atrakcyjności, kiedy w grę wchodzi organizacja imprez okolicznościowych.

Wynajem sali na urodziny, chrzciny, komunie czy inne spotkanie rodzinno-towarzyskie nigdy jeszcze nie był tak prosty. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów organizacji przyjęć okolicznościowych i o charakterze biznesowym. W każdym wypadku do zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbamy o potrzeby naszych gości i gwarantujemy im doskonale spędzony czas.

Przyjęcie z okazji chrzcin w naszej sali