Apartamenty 1-osobowe Koszalin

Szukasz apartamentu 1-osobowego w Koszalinie? Chcesz tanio i wygodnie przespać noc w bezpiecznym miejscu? W hoteliku Noclegi Gwardia proponujemy wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie: pokój noclegowy z darmowym WiFi, parkingiem dla klientów i śniadaniem za cenę, której próżno szukać w innych hotelach.

Noclegi Gwardia w Koszalinie to budżetowy, ale wyjątkowo ceniony przez stałych gości hotelik, idealnie wpisujący się w potrzeby studentów i wykładowców tutejszej politechniki, kibiców sportowych, kierowców aut dostawczych i handlowców pracujących w terenie.

Ty także przekonaj się, że tani apartament może być wyjątkowo przestronny, czysty i wygodny.

Noclegi Gwardia Koszalin

Zamiast płacić za jednoosobowy apartament, możesz podzielić koszty pobytu na 2 lub 3 osoby. Gościom podróżującym samotnie, proponujemy noclegi w pokojach dwu lub trzyosobowych, dzięki czemu koszt noclegu razem ze śniadaniem wynosi zaledwie 169 złotych.

W cenie jest także Wi-Fi, parking i śniadanie. Każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżko, meble do przechowywania rzeczy osobistych oraz łazienkę z prysznicem. Nasi goście nie muszą zabierać ze sobą pościeli, ręczników czy podstawowych kosmetyków, ponieważ to wszystko znajduje się na miejscu.

Apartamenty w Koszalinie

Wygodne, przestronne i urządzone ze smakiem apartamenty w Koszalinie to także znakomita opcja dla rodzin z dziećmi. Koszalin dzieli od innych nadmorskich miejscowości zaledwie kilkanaście kilometrów. Dojazd do hoteliku Noclegi Gwardia jest wyjątkowo prosty zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Dzięki temu Koszalin może być bazą wypadową do zwiedzania zachodniego Pomorza, chociaż i w samym mieście nie brakuje atrakcji dla dorosłych i dla dzieci w różnym wieku.

Skorzystaj z tej opcji, oszczędzając sporo pieniędzy. Hotelik jest zaciszny, oferuje możliwość wykupienia posiłków, a obsługa jest przyjazna. Z hoteliku Noclegi Gwardia szybko dotrzesz do pobliskiego stadionu, dworca kolejowego, galerii Emka czy basenu.